Menu

Etapy współpracy < Powrót

Etap 1 / Spotkanie

Nasza współpraca rozpoczyna się w momencie pierwszego spotkania, na którym poznajemy się nawzajem z klientem. Spotkanie takie jest bezpłatne i niezobowiązujące. Pomaga nam ono w przekazaniu podstawowych informacji na temat inwestycji, poznaniu oczekiwań oraz określeniu budżetu w jakim ma się ona zamknąć.  Klient przekazuje rzuty poziome pomieszczeń bądź umawiamy termin pomiaru na miejscu budowy.

Etap 2 / Projekt koncepcyjny

Na podstawie posiadanych wymiarów oraz wstępnie określonych założeń, przygotowujemy projekt koncepcyjny w formie wizualizacji 3D. Prezentacja taka przedstawia nam zamysł, rozmieszczenie i rodzaj mebli oraz kolorystykę.

Etap 3 / Rozważanie opcji i rozwiązań

Na podstawie projektu koncepcyjnego omawiamy wszystkie możliwe opcje ustawień, dopasowujemy je do indywidualnych wymagań klienta. Klient mając przed oczami wizualizacje 3D, jest w stanie ocenić projekt i wprowadzić ewentualne zmiany. Tak omówiony projekt spełnia wszelkie wymogi i dopracowany jest do perfekcji w każdym detalu.

Etap 4 / Wybór materiałów

Wybór materiałów to ostatni krok aby projekt koncepcyjny został dopięty na ostatni guzik. Na podstawie wzorników materiałowych i kolorystycznych oraz katalogów ustalane są wszystkie detale.

Etap 5 / Projekt doskonały

Szczegółowo omówiony każdy drobiazg prowadzi do powstania ostatecznej wersji wizualizacji 3D. Przygotowana zostaje pełna dokumentacja techniczno-wykonawcza, na podstawie której każdy fachowiec zrealizuje projekt.

Etap 6 / Wykonanie

Dodatkową opcją jest wykonanie zaprojektowanych mebli. Nasi wykonawcy to sprawdzeni partnerzy z wieloletnim stażem z branży meblarstwa. Dzięki współpracy z wieloma wykonawcami z branży budowlanej, jesteśmy w stanie zaproponować swoim klientom wykonanie i realizację projektu „pod klucz”.

Gwarantujemy, że dołożymy wszelkich starań aby nasz projekt przyniósł Państwa pełną satysfakcję, która jest dla nas najważniejsza.

preloader
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!