Facebook shape
shape shape shape

UNICO Wnętrze Zamość

Naszą misją jest projektowanie wnętrz niepowtarzalnych i praktycznych. Takich, w których dobrze się mieszka, przebywa i pracuje.

shape shape shape
CEO

Krzysztof Kusior

Jestem perfekcjonistą, który pilnuje, aby projekty wykonane były zgodnie z każdym detalem. Zauważę każde niedociągnięcie :-). Jestem absolwentem Politechniki Lubelskiej na kierunku technologia oraz zarządzanie w inżynierii produkcji. Potrafię rozłożyć każdy produkt i operację na czynniki pierwsze, dzięki czemu chętnie podejmuję się rzeczy ambitnych, które inni zaliczają do kategorii projektów „niemożliwych”. W UNICO trzymam pieczę nad realizacjami zleceń oraz zarządzam sprzedażą materiałów wyposażenia wnętrz. Okazjonalnie projektuję także zabudowy sufitów oraz oświetlenie, które komponuję z projektami Ani.

Projektant wnętrz

Anna Kusior

Staram się być zawsze uśmiechnięta, w UNICO jestem główną projektantką wnętrz. Przy każdym zleceniu daję z siebie maksimum możliwości. Prezentuję projekt klientom dopiero, kiedy sama uznam, że jest doskonały lub bliski doskonałości. Przygodę z projektowaniem zaczęłam pracując dla uznanych producentów mebli na wymiar, stąd mam gruntowną wiedzę techniczną – zarówno temat projektowania jak i wykańczania pomieszczeń znam od podszewki. Ambicja oraz pasja z czasem pchnęły mnie w kierunku profesjonalnego, kompleksowego projektowania wnętrz.

Nasza firma UNICO Wnętrze

Firma UNICO to nasz wspólny projekt. Oboje lubimy nowinki zarówno designerskie jak i techniczne. Lubimy jakość i oboje czujemy kiedy warto na nią postawić. Chętnie uczestniczymy w targach wnętrzarskich, gdzie możemy upolować coś świeżego w branży wykończenia wnętrz.

Robimy to, w czym jesteśmy najlepsi, starając się realizować wszystkie projekty z sercem i pełnym zaangażowaniem. Naszymi klientami są zarówno osoby prywatne, jak i instytucje oraz firmy. Chętnie podejmujemy współpracę z architektami, wykonawcami i firmami proponującymi ciekawe rozwiązania wnętrzarskie. Jesteśmy zespołem otwartym na nowe wyzwania, interesujące projekty i pomysłowe inicjatywy. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którym tworzenie oryginalnych rozwiązań sprawi dużą satysfakcję.

UNICO Wnętrze Zamość to salon wyposażenia wnętrz i biuro projektowe. Jako jedna z niewielu firm w Zamościu oferujemy kompleksową realizację inwestycji: od projektu wnętrza, przez dobór i sprzedaż materiałów wykończeniowych, prace remontowe i montażowe aż po nadzór autorski nad realizacją. Wszystko załatwisz w jednym miejscu.

Oferujemy wnętrza skrojone na miarę Twoich oczekiwań i możliwości finansowych. Jesteśmy firmą, którą łączy w sobie biuro projektowe i salon wyposażenia wnętrz. W naszej siedzibie w Zamościu prowadzimy zarazem sprzedaż materiałów wykończeniowych, które możemy dobrać do Twojego projektu. Wiedząc jak istotną sprawą jest koszt realizacji wnętrz, potrafimy znaleźć zarówno luksusowe, jak i ekonomiczne rozwiązania.

Zawsze uważnie wsłuchujemy się w wyobrażenia klientów na temat ich wymarzonych wnętrz.  Nie ważne, czy ma to być miejsce pracy, odpoczynku czy rozrywki. Wnętrza mają podobać się przede wszystkim Tobie, a naszym zadaniem jest dopilnować, aby były nie tylko piękne, ale także funkcjonalne, praktyczne, przytulne. Oferując zarówno projekty wnętrz, jak i  najnowsze propozycje z branży wyposażenia wnętrz, możemy śmiało podjąć się każdego wyzwania. Kompleksowo. Serdecznie zapraszamy!

Salon wyposażenia w Zamościu

Biuro projektowe i salon wyposażenia wnętrz UNICO znajduje się w Zamościu, przy ul. Kilińskiego 76 – najbardziej uprzemysłowione ulicy w mieście. Oferujemy parking dla klientów, a nasz budynek wyposażony jest w udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

W środku znajdziesz mnóstwo wzorników, katalogów, ekspozytorów oraz showroom, w którym obejrzysz na żywo oferowane przez nas materiały wykończeniowe. Serdecznie zapraszamy!

next prev