Facebook shape
shape shape shape

Wybierz by zobaczyć ofertę Materiały wyposażenia wnętrz

Wyposażenie wnętrz

Materiały wykończeniowe. Biuro projektowe

shape shape shape

Jako firma UNICO Wnętrze obsługujemy budownictwo na każdym etapie: od stolarki zewnętrznej po kompleksowe wykańczanie wnętrz. Zaspakajamy potrzeby kompleksowych inwestycji na terenie Zamościa i okolic: począwszy od projektu aranżacji wnętrza, przez dobór i wyposażenie w materiały wykończeniowe, na realizacji z nadzorem autorskim kończąc. Krótko mówiąc – oddajemy wnętrza pod klucz!

Sprzedaż materiałów wyposażenia wnętrz

W naszym salonie w Zamościu oferujemy sprzedaż detaliczną materiałów wykończeniowych do wnętrz. Posiadamy ogromny wybór materiałów – okna, drzwi zewnętrzne oraz bramy garażowe. W dalszej kolejności oferujemy materiały do wykończenia wnętrz od środka: drzwi wewnętrzne, podłogi, meble na wymiar, farby do ścian, tynki dekoracyjne i wiele innych.

Naszą specjalnością są ponadto nowoczesne dekoracje ścienne takie jak unikalne ściany 3D, beton architektoniczny w formie płyt bądź tynku, farby dekoracyjne o przeróżnych efektach oraz tapety z grafiką na wymiar. Realne faktury i kolory materiałów wyposażenia wnętrz możesz sprawdzić w naszym salonie w Zamościu, gdzie czekają na Ciebie wzorniki, ekspozytory oraz showroom.

Projektowanie wnętrz Zamość i okolice

UNICO Wnętrze to także biuro projektowe w Zamościu, w którym zajmujemy się projektowaniem wnętrz mieszkań, pojedynczych pomieszczeń, domów, gabinetów oraz lokali usługowych. Przygotowujemy koncepcyjne projekty wnętrz, wizualizacje 3D oraz prowadzimy nadzór autorski nad realizacją projektów.

Z nami zyskasz

  1. 01 + PEWNOŚĆ INWESTYCJI =
  2. 02 + KOMPLEKSOWY PROJEKT ARANŻACJI
  3. 03 + WYBÓR NAJLEPSZYCH MATERIAŁÓW
  4. 04 + ATRAKCYJNE CENY / PROMOCJE
  5. 05 + PROFESJONALNE WYKONANIE
  6. 06 + SZCZĘŚCIE I SPOKÓJ NA LATA