Facebook shape
shape shape shape

Mieszkanie w kamienicy – realizacja w Zamościu

shape shape shape

Kamienica w Zamościu – mieszkanie z motywem przewodnim w jodełkę

Projekt i realizacja aranżacji mieszkania znajdującego się w kamienicy w Zamościu. Wnętrza zostały zaprojektowane w jednym stylu z motywem przewodnim jodełki, a całość otrzymała jasną kolorystykę. Wykonaliśmy kompleksowy projekt wnętrza i objęliśmy realizację nadzorem autorskim. Dzięki temu mieszkanie w kamienicy w Zamościu zostało wykończone pod klucz zgodnie z projektem Unico.

Mieszkanie jest niezwykle funkcjonalne, z mnóstwem miejsca do przechowywania dzięki wykonaniu mebli na wymiar. Jedną ścianę w sypialni zdobi biała cegła dekoracyjna Stegu Parma, pozostałe pomalowaliśmy farbami OIKOS. W mieszkaniu zostały położone podłogi Classen i wstawione drzwi Pol-Skone. W kuchni zainstalowano osprzęt marki Franke i meble kuchenne na wymiar.

W pokoju dziecięcym głównym motywem dekoracyjnym jest tapeta One Wall Design wydrukowana na zamówienie – pomyślana jako zachęta dla młodego astronauty. Znalazło się tu też miejsce na specjalnie zaprojektowaną ściankę wspinaczkową i łózko piętrowe według naszego projektu. Łóżko zostało zespawane ze stali i wyposażone w elementy z drewnianych szczebelków. Ścianę nad górnym łóżkiem pokryły miękkie i przyjemne panele ścienne 3D Fluffo. W pokoju sprytnie ukryto pojemne szafy zabudowane aż pod wysoki sufit.

next prev