Facebook shape
shape shape shape

Aktualności

Showroom Unico Wnętrze – wielkie otwarcie

shape shape shape

Za nami oficjalne otwarcie Showroomu Unico Wnętrze. Zadbaliśmy o to, aby odwiedzający go goście mieli mnóstwo okazji do zainspirowania się. Przygotowaliśmy wiele ekspozycji, z których warto czerpać pomysły na urządzenie własnego mieszkania lub domu. W Showroomie goście mogą zapoznać się też z nowościami od najlepszych producentów oferujących nowoczesne materiały wykończenia wnętrz.

Przykładowe aranżacje pomieszczeń

kuchnia

Własny Showroom jest jednym z największych marzeń każdej firmy zajmującej się projektowaniem i wykańczaniem wnętrz. Było to także nasze marzenie, a teraz stało się rzeczywistością. Przed kilkoma dniami, w gronie rodziny, przyjaciół oraz klientów otworzyliśmy Showroom Unico Wnętrze w Zamościu. Przy kieliszku dobrego szampana mogliśmy w końcu pokazać światu to, nad czym ciężko pracowaliśmy w ciągu ostatnich miesięcy. Przykładowe aranżacje kuchni z salonem, jadalni to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na każdą osobę, która przyjdzie ocenić nasze realizacje lub po prostu będzie chciała poszukać pomysłów na własne wnętrze. Drzwi Showroomu Unico Wnętrze są otwarte dla wszystkich.

salon

Nowości od najlepszych producentów

probniki

Poza przykładowymi aranżacjami pomieszczeń, w Showroomie umieściliśmy wiele ekspozycji prezentujących nowości od producentów, z którymi współpracujemy. Dzięki temu możecie na żywo zobaczyć i dotknąć propozycji paneli ściennych, designerskich tapet i artystycznych sztukaterii. Ekspozycje nowości to między innymi:

  • Oikos – światowy lider tynków dekoracyjnych, betonu architektonicznego i farb.
  • Mardom Decor – wiodąca marka produkująca sztukaterie i listwy dekoracyjne.
  • Fluffo – fabryka miękkich paneli ściennych, które ozdabiają pomieszczenia i poprawiają ich akustykę.
  • One Wall Design i Wall Art – tapety eleganckie i artystyczne wzory.
  • Loft Systems i Dunes – trójwymiarowe panele gipsowe dla nowoczesnych wnętrz.
  • Stegu – cegła i kamień dekoracyjny, kamień naturalny.
  • A ponadto drzwi i podłogi renomowanych producentów.

Dlaczego warto odwiedzić Showroom Unico Wnętrze w Zamościu?

Showroom Unico Wnętrze – wielkie otwarcie

Showroom Unico Wnętrze to miejsce, w którym na żywo zobaczycie, jak wiele pomysłów na urządzenie pomieszczeń jest w naszych głowach. Wieloletnie praca pozwala nam pochwalić się bogatym portfolio realizacji, które wykonaliśmy dla mieszkańców bloków, kamienic i domów jednorodzinnych, a także właścicieli małych i większych firm.

Niezależnie od tego, czy projekt obejmował urządzenie małej kwiaciarni, czy zaaranżowanie dużego mieszkania w kamienicy, zawsze stawaliśmy na wysokości zadania i oferowaliśmy klientom wszystko, co mamy najlepsze. A jest to profesjonalny projekt wraz z wizualizacją, dobór materiałów wykończeniowych najlepszych producentów w Polsce, autorski nadzór nad realizacją aż po osobiste wykończenie zaprojektowanych wnętrze.

Odwiedź Showroom i sklep Unico Wnętrze, czyli kompleksowy designerski salon wnętrz, gdzie zaprojektujesz i urządzisz swoje wymarzone wnętrze.

Serdecznie zapraszamy – Showroom Unico Wnętrze w Zamościu.