Facebook shape
shape shape shape

Projektowanie

Sprawdź jak przebiega proces projektowania

shape shape shape
Podłogi drewniane Zamość - projektowanie wnętrz

Etapy współpracy

Biuro projektowe UNICO Wnętrze Zamość oferuje projektowanie wnętrz wspólnie z Tobą. Co to oznacza? Na każdym etapie projektowania możemy wspólnie doskonalić projekt i dobrać materiały wykończeniowe. Kiedy projekt będzie doskonały przystępujemy do realizacji.

Krok ISpotkanie

Niezobowiązujące i bezpłatne spotkanie to dobry wstęp do ewentualnej przyszłej współpracy. Odwiedź nas w naszym biurze w Zamościu, by poznać nas, metody naszej pracy, nasze możliwości oraz nasze dotychczasowe realizacje. Powiedz nam o czym marzysz, a my powiemy Ci jak zamierzamy to zrealizować.

Krok IIProjekt koncepcyjny

Projekt koncepcyjny wnętrza to wstępny plan pomieszczenia wykonany na podstawie pomiarów i wstępnie określonych założeń. Chcesz, byśmy to my wykonali dla Ciebie koncepcyjny projekt wnętrza? Super! Przygotujemy go w formie rzutów poziomych oraz wizualizacji 3D. Będzie to baza dla dalszego planowania.

Krok III Rozważanie opcji i rozwiązań

Mamy już trójwymiarowy projekt koncepcyjny, więc teraz wspólnie z Tobą dopracujemy go do perfekcji. Omówimy wszystkie możliwe opcje ustawień (szafka otwierana na lewo czy może lepiej na prawo?) oraz dopasujemy je do Twoich indywidualnych potrzeb. Wizualizacja 3D wnętrza pozwoli oceniać wprowadzane w projekcie zmiany na bieżąco.

Krok IVWybór materiałów wykończeniowych

Dobór materiałów wykończeniowych jest ostatnim etapem dopracowywania projektu koncepcyjnego. Dopinamy go na ostatni guzik – dobieramy kolory ścian, mebli, fakturę płytek czy gresu i sprawdzamy jak wyglądają na żywo we wzorniku. Tu dopieszczamy każdy detal, który przełoży się na finalny efekt.

Krok VProjekt doskonały

Po dobraniu i zaakceptowaniu przez Ciebie wszystkich drobiazgów nanosimy zmiany na ostateczną wersję projektu i prezentujemy go Tobie w 3D. Przygotowujemy także pełną dokumentację techniczno-wykonawczą, dbając by była czytelna dla każdego fachowca, który zajmie się konkretnym elementem realizacji projektu.

Krok VIRealizacja

Jeśli zdecydowałeś się na realizację projektu w naszej firmie, na tym etapie zapewniamy wszystkie materiały wykończeniowe i fachowców. Jeśli dodatkowo zamówiłeś meble na wymiar, nasz stolarz przystępuje do wytwarzania potrzebnych korpusów szafek, frontów, blatów itd. Oferujemy także autorski nadzór nad projektem niezależnie od tego, czy wybrałeś naszą ekipę czy inną.