Facebook shape
shape shape shape

Projektowanie wnętrz i materiały wykończeniowe

Sprawdź jak przebiega proces realizacji

shape shape shape

Projekt

Oferujemy projektowanie wnętrz w oparciu o Twoje plany i potrzeby. Ten etap jest prosty – odwiedzasz nas w naszym biurze w Zamościu lub wysyłasz zapytanie mailem. Mówisz nam o czym marzysz, jakie wnętrze chciałbyś mieć, w jakim kolorze, w jakim stylu, w jakim celu. Mając Twoje wskazówki oraz potrzebną dokumentację techniczną wykonamy projekt wnętrza, który będziesz mógł wspólnie z nami doskonalić aż będzie dokładnie taki, jak zakładałeś.

Dobór materiałów wykończeniowych

Kiedy Twój projekt jest gotowy przychodzi etap doboru materiałów wykończeniowych. Czy wiesz, że UNICO Wnętrze to nie tylko biuro projektowe, ale także ogromny salon wyposażenia wnętrz? Oferujemy sprzedaż wszystkich potrzebnych materiałów. Nie musisz jeździć z projektantem po wszystkich sklepach w mieście, aby dobrać oddzielnie drzwi, podłogi, farby do ścian czy elementy dekoracji ściennych. W UNICO Wnętrze w Zamościu załatwisz wszystko! Posiadamy dziesiątki wzorników, ekspozycji oraz showroom prezentujący sprzedawane przez nas materiały wykończenia wnętrz.

Prace wykończeniowe oraz nadzór

Masz już projekt, dobrane materiały, ale wciąż nie wiesz skąd weźmiesz ekipę remontową? Zostań z nami i odpręż się. UNICO Wnętrze to także miejsce, gdzie załatwisz profesjonalną grupę fachowców, którzy przeprowadzą realizację Twojego nowego wnętrza od A do Z. Możemy załatwić dla Ciebie fachowców od hydrauliki, elektryki, prac wykończeniowych. Współpracujemy też z zaufanym stolarzem, który wykona dla Ciebie piękne meble na wymiar. Ponadto oferujemy pełny nadzór autorski nad realizacją projektu. Wszystko w jednym miejscu, kompleksowo. Dlaczego to się opłaca? Jako firma odpowiedzialna za projekt i dostarczone materiały wykończeniowe jesteśmy w stanie wykonać realizację perfekcyjnie, zgodnie z tym, co wspólnie wcześniej opracowaliśmy.

projektowanie wnętrz