Facebook shape
shape shape shape

Aktualności

Panele ścienne 3D – nowoczesne panele dekoracyjne Dunes

shape shape shape
panele 3d dunes
źródło: dunes.pl

Panele ścienne 3D to nowoczesne dekoracje, które pozwalają w ciekawy sposób zaaranżować przestrzeńwprowadzajądo wnętrz dynamikę. Choć dotąd mogliśmy je spotkać głównie w galeriach handlowych, hotelach czy restauracjach, gdzie stanowiły ciekawe urozmaicenie przestrzeni, dziś coraz chętniej wykorzystujemy je również do aranżacji wnętrz domów. I bez wątpienia sprawdzają się tu doskonale. 

Urządzając mieszkanie szukamy rozwiązań, które pozwolą nam niejako spersonalizować tę przestrzeń. Chcemy przecież, by było to miejsce odzwierciedlające nasze upodobania. Jednym z pomysłów na odświeżenie wnętrza domu i dodanie mu niepowtarzalnego charakteru są bez wątpienia panele ścienne 3D. Przekonajmy się, jak ciekawie mogą wyglądać w salonie, jadalni czy sypialni! 

Hexagony – pomysł na panele ścienne 3D

Dzisiaj możemy spełnić swoje marzenia o niepowtarzalnych wnętrzach dzięki panelom ściennym 3D w kształcie hexagonów, które są nowością na rynku, ale już cieszą się naprawdę dużą popularnością. To wszystko za sprawą różnorodnych kolorów i wykończeń, które pozwolą dopasować je do własnych upodobań. Dla przykładu w ofercie firmy Dunes znajdziemy aż 13 różnych opcji, z których każda potrafi wprowadzić do wnętrz zupełnie inny klimat. Jedne panele wpiszą się idealnie w aranżację przestrzeni w stylu minimalistycznym, inne zaś świetnie korespondują ze stylem industrialnym czy loftowym. Rozwiązań jest naprawdę wiele: od subtelnych, stonowanych paneli, tworzących delikatną ozdobę ścienną, po ekstrawaganckie rozwiązania, które będą grały pierwsze skrzypce w aranżacji wnętrza. Panele ścienne 3D tworzą ciekawy efekt optyczny – w zależności od tego, jaki rezultat chcemy uzyskać, możemy ułożyć panele na całą ścianę, jej część lub wybrany fragment przestrzeni. 

panele dekoracyjne dunes hexagon

źródło: dunes.pl

Czym są panele dekoracyjne 3D?

Panele dekoracyjne 3D to zachęta do stworzenia spersonalizowanych wnętrz, które zachwycają od pierwszego wejrzenia. Panele ścienne wykonane są ze specjalnego, wysokogatunkowego gipsu, charakteryzującego się dużą twardością, dzięki czemu zapewniają świetną trwałość oraz odporność na zniszczenia związane z codziennym użytkowaniemOznacza to, że świetnie sprawdzą się nie tylko w salonie czy sypialni, ale również w łazience czy przedpokoju. Z pewnością przez długi czas będą dodawały wnętrzom uroku bez obaw o jakiekolwiek uszkodzenia. Co więcej, można je zamontować w naprawdę prosty i szybki sposób bez konieczności ponoszenia dużych wydatków. Instalacja paneli ściennych 3D nie ma również nic wspólnego z uciążliwym remontem – są one gotowe do klejenia, a w niektórych przypadkach nie wymagają nawet szpachlowania łączeń. Ponadto po położeniu panele można dowolnie malować, tworząc w ten sposób nieskończone możliwości aranżacyjne. 

Prosty sposób na efektowne dekoracje – panele ścienne 3D

Szukasz pomysłu na kreatywnzaaranżowanie przestrzeni? Masz ochotę nadać nowy charakter swojemu salonowi? A może wprowadzić nieco świeżości do wnętrza sypialni? Dobrym pomysłem będzie skorzystanie z paneli ściennych 3D, ponieważ wyglądają naprawdę efektownie, a do tego są proste w montażu. Przełam klasyczny wygląd swoich ścian i wprowadź do wnętrz szczyptę nowoczesności oraz niepowtarzalności.

panele nowoczesne ścienne dunes pyramid

źródło: dunes.pl