Facebook shape
shape shape shape

Wnętrza prywatne

Jako biuro projektowe zajmujemy się nie tylko aranżacją pomieszczeń biurowych i komercyjnych, ale także wnętrz prywatnych, czyli np. całego mieszkania. Dla naszego zespołu nie ma pomysłów niemożliwych do zrealizowania! Stworzymy dla Ciebie projekt salonu z kuchnią, łazienką i sypialnią w pakiecie. Podejmujemy się również projektowania pojedynczych pokoi. Zgłoś się do nas i wspólnie zastanówmy się, jak ma wyglądać Twoja wymarzona przestrzeń!

Jak wygląda projektowanie wnętrza prywatnego z naszym biurem?

Ty kontaktujesz się z nami i przedstawiasz, jakie masz wymagania dotyczące nowej odsłony własnego mieszkania, my prezentujemy Ci najlepszy projekt, jaki tylko możemy wykreować. Odpowiadamy nie tylko za aranżacje pomieszczeń, ale i dobór odpowiednich materiałów do wykonania inwestycji.

Kontaktujemy się z Tobą na każdym etapie tworzenia salonu z kuchnią, łazienki czy sypialni i wspólnie doskonalimy koncepcję. Zlecamy również prace remontowe oraz montażowe i nadzorujemy postęp. Jesteśmy jedyną firmą w Zamościu zajmującą się wszystkim kompleksowo. Aranżacja mieszkania z nami to prosta i przyjemna praca.

Jakie realizacje wnętrz prywatnych mamy już za sobą?

Wykonaliśmy już setki projektów salonu z kuchnią, łazienką i sypialnią. Nie ograniczamy się do jednego stylu, choć najczęściej wśród naszych realizacji dominuje nowoczesna forma. Mamy za sobą wiele spersonalizowanych pomieszczeń, które pasują do zainteresowań klientów. Sam sprawdź, co już osiągnęliśmy i zainspiruj się! Być może to my stworzymy dla Ciebie idealny dom.

shape shape shape