Facebook shape
shape shape shape

Wnętrza publiczne

Lubimy prawdziwe wyzwania, a właśnie takie stwarza aranżacja wnętrz publicznych. Mamy już za sobą wiele realizacji dla różnych firm i instytucji, które prowadzą lokale usługowe. Tworzyliśmy projekty m.in. dla restauracji, kwiaciarni, butiku, a nawet kaplicy pogrzebowej. Różnorodność wykonanych przez nas inwestycji tylko udowadnia, że nie boimy się żadnego zlecenia. Z każdego pomysłu stworzymy pomieszczenie, które przyciągnie do siebie niejednego klienta. Koniecznie zapoznaj się z naszymi koncepcjami!

Dlaczego atrakcyjny wygląd lokalu jest tak ważny?

Właściciele przedsiębiorstw doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak ważny jest atrakcyjny wygląd wnętrza publicznego. Zanim jeszcze klient wejdzie do restauracji, kosmetyczki czy fryzjera, zwraca uwagę na to, jak prezentuje się otoczenie. Nie tylko sprawna obsługa, jedzenie czy oferowane udogodnienia będą w tej sytuacji decydujące – aranżacja to kluczowy element całej inwestycji. Nawet jeśli kawa będzie przepalona, a ciasto za słodkie, przyjemny dla oka design może sprawić, że dostaniesz drugą szansę. Poza tym w ładnym miejscu aż chce się pracować i przyjmować gości!

Kompleksowe wykończenie Twojego lokalu!

Nasza firma jest jedyną w Zamościu, która kompleksowo realizuje usługi w zakresie wnętrzarstwa. Aranżacja restauracji i innych wnętrz publicznych rozpoczyna się u nas od ustalenia wspólnego planu i stworzenia odpowiedniego projektu uwzględniającego Twoje możliwości finansowe. Potem następują prace remontowe i montażowe, które nadzorujemy, a na koniec oddanie lokalu do użytku. Skontaktuj się z nami, a wspólnie ustalimy plan działania!

shape shape shape